Wszystko, co musisz wiedzieć o fotowoltaice

W ofercie także inne systemy, dzięki którym komfort życia wzrasta kilkukrotnie

Nowości i nowoczesności

Cenimy sobie nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają życie. Nasi specjaliści każdego dnia, sprawdzają co nowego pojawią się na rynku budowlanym, aby dać naszym klientom wszytko co wartościowe. Absolutnym hitem miesiąca są pompy ciepła Kielce powietrze-powietrze, które pozyskują ciepło z powietrza już zużytego. Tym sposobem oszczędzasz zarówno środowisko jak i pieniądze.

Wizualizacje 3D

Ale to nie koniec nowości. W naszej ofercie znajdziesz również posadzki żywiczne w wersji 3D. Jeśli pragniesz e swoim domu czegoś niepowtarzalnego to takie posadzki żywiczne będą idealne. Pasują zarówno do łazienki jak i sypialni. Bez żadnych ograniczeń co do wzoru czy koloru. Przekonaj się jak wiele może się zmienić w twoim domu jeśli zainstalujesz posadzki żywiczne u siebie.

Kliknij w naszą galerię i zobacz jak wyglądają wszystkie instalacji w wizualizacji 3D i nie zwlekaj z telefonem do naszej firmy.

Nasze instalacje

Maksimum bezpieczeństwa

Wszystkie instalacje, które wykonują nasi doświadczeni pracownicy wykonywane są z uwzględnieniem wszystkich zasad BHP. Stawiamy na uczciwość i zaangażowanie. Skontaktuj się z naszą firmą i załóż prywatną instalację fotowoltaiczną w Kielcach - zapraszamy!

  • © Copyright 2020 Instalacje fotowoltaiczne z Kielc