Wszystko, co musisz wiedzieć o fotowoltaice

W ofercie także inne systemy, dzięki którym komfort życia wzrasta kilkukrotnie

Nasze sezonowe promocje na fotowoltaikę w Kielcach

Zima zbliża się wielkimi krokami, wiec czas przygotować twój budynek na okres panującego chłodu. Nasza firma proponuje wszystkim swoim klientom jesienne promocje, które zmotywują do wymiany instalacji jeszcze w tym roku. Od 15 listopada, dajemy rabaty na wszystkie:

  • pompy ciepła Kielce,
  • panele fotowoltaiczne Kielce,
  • panele słoneczne Kielce,

a montaż wykonamy gratis. Dzięki nam sroga zima Cię nie zaskoczy i będziesz mógł ze spokojem spędzać czas przy gorącym grzejniku Ale to nie koniec niespodzianek. W tym okresie również rekuperacja może stać Ci się znacznie bliższa, podobnie jak wylewki anhydrytowe w Kielcach.

Rabaty, promocje - dbajmy o środowisko

Proponujemy Ci nawet 50% promocje, które są nielimitowane. Możesz z nich skorzystać na wiele sposobów, sprawiając, że zagoszczą u ciebie zarówno pompy ciepła, posadzki żywiczne, rekuperacja, wylewki anhydrytowe, panele fotowoltaiczne, kolektory w doskonałych cenach. Wykorzystaj czas jesieni na zmiany w swoim domu i w swoim życiu.

Dajemy Ci możliwość zaoszczędzenia ogromnej ilości pieniędzy. Nie czekaj, skontaktuj się z nami i pozwól byśmy przygotowali Cię do zimy. Nasi pracownicy zadbają o to, by wszytko przebiegło pomyślnie i było wykonane na czas.

Nasze instalacje

Maksimum bezpieczeństwa

Wszystkie instalacje, które wykonują nasi doświadczeni pracownicy wykonywane są z uwzględnieniem wszystkich zasad BHP. Stawiamy na uczciwość i zaangażowanie. Skontaktuj się z naszą firmą i załóż prywatną instalację fotowoltaiczną w Kielcach - zapraszamy!

  • © Copyright 2020 Instalacje fotowoltaiczne z Kielc