Wszystko, co musisz wiedzieć o fotowoltaice

W ofercie także inne systemy, dzięki którym komfort życia wzrasta kilkukrotnie

Nowe kolektory Nixus2000

Nasi goście już od kliku lat montują panele fotowoltaiczne Kielce, dlatego możemy spokojnie oznaczać ich specjalistami w niniejszej branży. Mało tego, możesz zamówić całkiem zindywidualizowany motyw, który odwzorujemy na podłodze. Panele fotowoltaiczne to inwestycja, jaka ci się po prostu opłaca. Wyróżnia się również bardzo mało widocznymi połączeniami dzięki czemu przy jej przeznaczeniu pomieszczenia nabierają więcej przestrzeni.

Nowością są niesamowite kolektory Nixus2000, które każdy musi sprawdzić, ponieważ jest to hit tego roku!

Sezonowe promocje

Chociaż w poziomie od października do grudnia możesz zamówić: pompy ciepła, panele fotowoltaiczne Kielce, kolektory, posadzki żywiczne w cenach o 40% niższych. Największą atrakcją stają się podłogi w możliwości 3D.

Zadbaj o wizerunek twojego mieszkania, zakładu usługowego czy hotelu i wykorzystaj u siebie wylewki anhydrytowe i posadzki żywiczne.

Niezależnie z tego, co w określonym sezonie jest ciż konieczne, my przygotujemy to całkowicie. Możesz użyć posadzki żywiczne Rzeszów w salonie, laboratorium i na odległości, nie jest co do ostatniego całkowicie żadnych ograniczeń. Płacisz wysokie rachunki za palenie w zimowym stanie i nadal narzekasz, iż stanowi Ciż zimno w mieszkaniu?

Jesteśmy już na ostatnie pewny sposób - rekuperator, urządzenie, dzięki któremu zmniejszysz utraty pomocna w mieszkaniu.

Nasze instalacje

Maksimum bezpieczeństwa

Wszystkie instalacje, które wykonują nasi doświadczeni pracownicy wykonywane są z uwzględnieniem wszystkich zasad BHP. Stawiamy na uczciwość i zaangażowanie. Skontaktuj się z naszą firmą i załóż prywatną instalację fotowoltaiczną w Kielcach - zapraszamy!

  • © Copyright 2020 Instalacje fotowoltaiczne z Kielc